Sparingi: Mineralni lepsi od Zjednoczonych

Jakub Zima

Stawiane w roli faworyta do awansu, MKS Szczawno Zdrój rozegrało kolejną grę kontrolną przed startem rozgrywek sezonu 2020/2021. Spotkanie toczyło się w dość szybkim tempie. Zjednoczeni Żarów okazali się również zdecydowanie trudniejszym rywalem od rozgromionych tydzień wcześniej Czarnych Wałbrzych.

Skromne zwycięstwo okraszone było jednak niezłą grą i kilkoma ciekawymi akcjami, które mają być niespodzianką dla ligowych rywali. Drużyna MKSu pod wodzą nowego szkoleniowca, zaczyna grać tylko lepiej, co z kolei ma być kluczem do sukcesu.

W poprzednim sparingu MKS Szczawno Zdrój ograł Czarnych Wałbrzych 9:1, za tydzień Mineralni zmierzą się z Górnikiem Wałbrzych.

MKS Szczawno Zdrój – Zjednoczeni Żarów 2:0
Brzeziński, zaw. test.

zdjęcie ilustracyjne Paweł Danielak

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Mniej cukru i inne nawyki zdrowego odżywiania

Tak samo jak miłośnicy hazardu online sprawdzają ranking kasyn z 777 gry, tak i osoby chcące żyć zdrowo patrzą na ranking produktów dostępnych w jadłospisie. W obu przypadkach mamy do czynienia ze sprawdzonymi i bezpiecznymi opcjami jak i tymi niebezpiecznymi. Postanowiliśmy zatem sprawdzić, jakie są najlepsze nawyki żywieniowe dla zdrowego […]