Sparingi: Olimpia lepsza o bramkę

Jakub Zima

Ciekawy mecz i pięć bramek zobaczyli kibice w Kamiennej Górze, gdzie miejscowa Olimpia zmierzyła się z Górnikiem Nowe Miasto. Wałbrzyszanie przez większość spotkania bili głową w mur.

Gospodarze okazali się bardzo wymagającym rywalem dla podopiecznych trenera Wojciecha Błażyńskiego. Duża liczba sytuacji podbramkowych, których nie udało się zamienić na gole sugerowała jednak, że budowany przez szkoleniowca zespół podąża w dobrym kierunku.

Pomimo to, dojrzałość Olimpii pozwoliła zakończyć zawody korzystnym wynikiem. Mecz przyniósł jednak sporo materiału do analizy, co zapewne pozwoli gościom uporządkować grę w startujących niebawem rozgrywkach ligowych.

Olimpia Kamienna Góra – Górnik Nowe Miasto Wałbrzych 3:2

zdjęcia otrzymane /fot. Sebastian Raciniewski/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Sparingi: Granit Roztoka szuka rywala na najbliższy weekend!

W związku z brakiem rywala na najbliższy weekend /25-26 lipiec/ zespół Granitu Roztoka szuka przeciwnika do gry kontrolnej.  – Nie dojdzie do skutku planowany mecz sparingowy zaplanowany na przyszły tydzień z Męcinka KS. Wobec tego poszukujemy sparingpartnera na najbliższy weekend 25-26 lipca. Zainteresowane drużyny prosimy o kontakt w wiadomości prywatnej lub […]