Sparingi: Zagłębie zatrzymane przez Bobra

Jakub Zima

Sparing podopiecznych trenera Łukasza Wojciechowskiego, z Bobrem Marciszów, miał scementować założenia taktyczne szkoleniowca. Praca na treningach okazała się owocna w wariantach ofensywnych. Sporo jednak pracy czeka zespół Zagłębia w grze obronnej.

Wynik spotkania w 10 minucie otworzył zawodnik testowany. Niestety już po 120 sekundach mieliśmy remis. Po kolejnych ośmiu minutach gry gola dla Zagłębia zdobył Macura. Rezultat utrzymał się do przerwy.

Po zmianie stron już w 52 minucie ponownie mieliśmy remis. Strata bramki zmotywowała wałbrzyszan do większego wysiłku. Jedną z kilku sytuacji wykorzystał Szymon Pawełek. Wyniku nie udało się jednak utrzymać do końca spotkania. Gospodarze zdołali zadać ostateczny cios, co zakończyło mecz wynikiem remisowym.

Bóbr Marciszów – Zagłębie Wałbrzych 3:3 (1:2)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Sparingi: Olimpia lepsza o bramkę

Ciekawy mecz i pięć bramek zobaczyli kibice w Kamiennej Górze, gdzie miejscowa Olimpia zmierzyła się z Górnikiem Nowe Miasto. Wałbrzyszanie przez większość spotkania bili głową w mur. Gospodarze okazali się bardzo wymagającym rywalem dla podopiecznych trenera Wojciecha Błażyńskiego. Duża liczba sytuacji podbramkowych, których nie udało się zamienić na gole sugerowała […]