Sparingi: Zdrój coraz lepszy!

Jakub Zima

W sobotnie popołudnie KS Zdrój Jedlina Zdrój rozegrał kolejny sparring w trwającym okresie przygotowawczym. Rywalem w zastępstwie Kolibra Uciechów, była Pogoń Duszniki Zdrój.

Mecz od pierwszej minuty mógł się podobać. Obie drużyny zagrały odważnie w ofensywie, nie ustrzegając się jednak błędów w obronie. Wynik spotkania otworzyli goście, którym udało się wykreować bardzo ładną akcję pod bramką Zdroju. Dzięki determinacji w grze, do przerwy wynik był korzystny dla gospodarzy.

Po zmianie stron na grę obu zespołów zaczęło wpływać zmęczenie i zmiany w podstawowej jedenastce. Lepiej kondycyjnie spotkanie wytrzymali piłkarze Zdroju, co przełożyło się na wynik spotkania.

Zdrój Jedlina Zdrój – Pogoń Duszniki Zdrój 6:2 (2:1)
Chałupka x3, Tłuścik (k), Lipiński, Kubowicz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Sparingi: Zagłębie zatrzymane przez Bobra

Sparing podopiecznych trenera Łukasza Wojciechowskiego, z Bobrem Marciszów, miał scementować założenia taktyczne szkoleniowca. Praca na treningach okazała się owocna w wariantach ofensywnych. Sporo jednak pracy czeka zespół Zagłębia w grze obronnej. Wynik spotkania w 10 minucie otworzył zawodnik testowany. Niestety już po 120 sekundach mieliśmy remis. Po kolejnych ośmiu minutach […]