A klasa: Podgórze lepsze od Górnika [FOTO]

Jakub Zima

Piłkarze Podgórza Wałbrzych po kapitalnej grze w Serie B, zagrało kapitalne spotkanie na otwarcie nowego sezonu. Na inaugurację Wałbrzyskiej Serie A na Podgórze przyjechała drużyna Górnika Boguszów Gorce. Gospodarze zagrali ambitnie i z dużym poświęceniem.

Dwa szybkie trafienia pozwoliły wałbrzyszanom kontrolować mecz. Kontaktowy gol dla gości sprawił, że można było spodziewać się jeszcze większej dawki emocji. Po zmianie stron Podgórze ponownie szybko strzeliło bramkę. Od tego momentu piłkarze Górnika próbowali gonić wynik, ale ich wysiłki nie przynosiły efektu.

Co nie udało się gościom, zrobili zawodnicy miejscowej drużyny. Ładne uderzenie z dystansu na bramkę zamienił Dawid Sady. W ciągu kolejnych minut wynik już się nie zmienił. Trzy punkty zostały w Wałbrzychu.

KP Podgórze Wałbrzych – Górnik Boguszów Gorce 4:1 (2:1)
6′ Mocydlarz, 7′ Piątek, 50′ Grobarczyk, 80′ Sady – 36′ Milczarek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Laurent Kelly o pojedynku

Laurent Kelly podjął się wyzwania rywalizacji z naszym mistrzem Dobrosławem Kowalskim. Zawodnicy posiadają wiele nietuzinkowych umiejętności, ale jak to w życiu bywa jedne rzeczy przychodzą im łatwiej inne trudniej. Co o swojej pasji opowiedział nam Laurent? Zapraszamy do lektury! Jak to się stało, że zacząłeś żonglować. Kto lub co było […]