PP: Sudety nie dały rady Gromowi

Jakub Zima

Na II rundzie Pucharu Polski Okręgu Wałbrzyskiego zakończyła się przygoda Sudetów Dziećmorowice, którzy zagrali z wyżej notowanym Gromem Witków. 

Mecz jednak nie od początku układał się po myśli gości. Zaangażowanie i determinacja drużyny z Dziećmorowic sprawiała wrażenie, że Grom łatwo mieć nie będzie. Pierwsze trafienie piłkarze z Witkowa zanotowali dopiero w 27 minucie. Po 120 sekundach było już 2:0. Więcej działo się w drugiej połowie meczu.

Po zmianie stron goście dość szybko podwyższyli wynik spotkania na 3:0. Kolejne gole padały już w regularnych odstępach czasu. Sudety starały się niwelować różnicę, ale gospodarzom udało się odpowiedzieć jedynie dwa razy.

Sudety Dziećmorowice – Grom Witków 2:8 (0:2)
71′ Otwinowski, 89′ Lech – 27′ 68′ 71′ Smutek, 29′ 80′ Gustavo, 59′ 63′ Turzański, 73′ Cegielski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

A klasa: Górnik lepszy w meczu na szczycie!

Tłumy ludzi na trybunach. Doskonałe widowisko na boisku. Kibice zobaczyli aż siedem bramek i kilka zwrotów akcji, których mało kto mógł się spodziewać. Było to spotkanie godne miana hitu kolejki. Pierwsze zaskoczenie przyszło przy prezentacji składu Górnika, w którym znaleźli się piłkarze dotąd występujący w III-ligowej Polonii Stal Świdnica. Już […]