A klasa: Nówka lepsza w drugiej połówce

Jakub Zima

Do przerwy doczekaliśmy się tylko jednej bramki. Ponownie talentem błysnął Patryk Rosiński. Po zmieni stron obie drużyny chciały jak najszybciej opanować środkową strefę boiska, dzięki czemu łatwiej byłoby kreować grę w ofensywie. 

Pierwszą skuteczna akcję zrobili goście. Tym razem swoje zrobił Adrian Matuła. Podopieczni Wojciecha Błażyńskiego poszli za ciosem i próbowali zepchnąć rywala do głębokiej defensywy, ale zanim w stu procentach opanowali sytuację, gola kontaktowego zdobył Łukasz Pański.

Utrata bramki sprawiła, że wałbrzyszanie podkręcili tempo rozgrywania swoich akcji. Przyniosło to efekt w ostatnich 10 minutach spotkania. Drużyna z Nowego Miasta po efektownej końcówce wygrała pewnie, różnicą czterech goli.

Unia Bogaczowice – Górnik Nowe Miasto Wałbrzych 1:5 (0:1)
76′ Pański – 44′ Rosiński, 66′ Matuła, 81′ Stec, 85′ Grabowski, 90′ Wolkenstein

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

A klasa: Zieloni wygrywają z Podgórzem

Pojedynek dwóch beniaminków elektryzował kibiców obu drużyn. Fani dobrze pamiętają rywalizację z poprzedniego sezonu w Serie B. Awans i gra o szczebel wyżej była nagrodą za doskonałą grę. Dzisiaj zarówno Podgórze jaki Zieloni chcieli sprawić frajdę sobie i swoim fanom. W trakcie meczu walki nie zabrakło. Gospodarze robili co mogli […]