03/03/2021

Koszykówka: Górnik dalej niepokonany

Kibice Górnika Trans.eu Wałbrzych na ligowy mecz swojej drużyny czekali aż 231 dni. Pomimo reżimu sanitarnego klub sprzedał komplet wejściówek. Szkoda tylko, że w wyniku reżimu sanitarnego, zamiast kilku tysięcy, było to zaledwie 500 osób. 

Sam mecz miał swój charakter i mógł się podobać. Wisła zagrała na miarę swoich obecnych możliwości, ale na rozpędzającego się Górnika, było to zdecydowanie za mało. Nie ważne, że krakowianie momentami potrafili nawiązać walkę, że potrafili prowadzić grę, czy wyjść na prowadzenie. Ważne, że oglądając mecz, odnosiło się wrażenie jakby biało-niebiescy doskonale wiedzieli co robią.

Nie odczuwało się napięcia związanego z wynikiem. Nawet w chwilach gdy goście rzucali celnie i częściej. Czekaliśmy na odjazd i w końcu się doczekaliśmy. Tym razem syndrom III kwarty dopadł gości, co Górnik skrzętnie wykorzystał. Ponownie liderem drużyny w trudnych chwilach stał się Krzysztof Jakóbczyk. Pewna wygrana 28:15 i kontrola meczu dała wałbrzyskim kibicom radość z wygranej.

Górnik Trans.eu Wałbrzych – Wisła Kraków 91:79 (26:24, 20:22, 28:15, 17:18)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.