Siatkówka: Jedynka nie leży Chełmcowi [WIDEO]

Mecze z UKS Jedynką Siewierz zawsze były trudne. Rywalki grają dobrze na siatce i są niesamowicie mocne w polu zagrywki. W poprzednich dwóch spotkaniach okazał się dwukrotnie lepszy wygrywając 3:1 i 3:0. Wałbrzyszankom zawsze czegoś brakowało. Zabrakło też i tym razem.

Początek meczu należał do gości. Jedynka szybko uzyskała przewagę i pewnie wygrała do 19. W drugim gra Chełmca było już nieco lepsza, ale wciąż czegoś gospodyniom brakowało. Pomimo bliskiego wyniku, siatkarki z Siewierza miały mecz pod pełną kontrolą. Seta wygrały do 23.

Zupełnie inaczej wyglądał set numer trzy. Wałbrzyszanki grały lepiej na siatce. Dobrze radziły sobie w polu zagrywki. Lepiej też wyglądały w obronie. Długimi fragmentami kontrolowały przebieg gry. Dzięki walce i zaangażowaniu uzyskały również kilka punktów przewagi.

Niestety w chwilach decydujących doświadczenie siatkarek Jedynki wzięło górę nad polotem i determinacją Chełmca. Gościom udało się doprowadzić stan meczu do wyniku 17:17 i odjechać podopiecznym trenera Marka Olczyka na kilka punktów. Pomogło doświadczenie, ale i doskonała dyspozycja w polu zagrywki. W pewnym momencie także i szczęście.

Chełmiec Wodociągi Wałbrzych – UKS Jedynka Siewierz 0:3 (19:25, 23:25, 20:25)