Liga Okręgowa: Victoria wygrała – Zdrój czeka [WIDEO]

Jakub Zima

Podopieczni trenera Daniela Gandery ponownie pokazali, że na własnym boisku są zespołem bardzo trudnym do pokonania. Świetny mecz Pawła Grzesiaka, został udokumentowany dwoma trafieniami. Tym samym Victoria awansowała na 5 miejsce w tabeli.

Przymusową przerwa dotknęła piłkarzy Zdroju Jedlina Zdrój. Ich spotkanie nie doszło do skutku ze względu na zakażenie koronawirusem jednego z rywali.

– Jeden z zawodników naszego rywala otrzymał pozytywny test na koronowirusa SARS-CoV-2 i został skierowany na kwarantannę. Z kolei cały zespół Skałek został objęty nadzorem epidemiologicznym przez sanepid i dostał zakaz uczestnictwa w meczach piłki nożnej. Dolnośląski Związek Piłki Nożnej we Wrocławiu biorąc te fakty pod uwagę odwołał zaplanowane na jutro spotkanie. Zawodnikowi naszego rywala życzymy dużo zdrowia. O nowym terminie spotkania oczywiście poinformujemy Państwa, gdy tylko będzie on znany pisali na swoim profilu społecznościowym przedstawiciele klubu.

Victoria Świebodzice – Cukrownik Pszenno 2:0 (1:0)
3’ 70’ Grzesiak

Zdrój Jedlina Zdrój – Skałki Stolec (odwołany)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Koszykówka: Górnik na remis

W środę wałbrzyszanie zmierzyli się na wyjeździe z WKK Wrocław. W sobotę do Wałbrzycha  przyjechali Czarni Słupsk. Oba mecze miały dostarczyć kibicom wiele emocji. W obu działo się wyjątkowo dużo. W środę Górnik rozpoczął bardzo dobrze i niemal do samego końca zagrał bezbłędnie. Niemal, bo w ostatnich 10 minutach cały […]