A klasa: Stolarz w kluczowym momencie

Jakub Zima

Mecz traktowany, jako hit kolejki, nie zawiódł. Wałbrzyszanie zagrali swoje do przerwy. Goście dużo lepiej poradzili sobie po zmianie stron.

Wynik otworzył w 30 minucie Patryk Rosiński. Jeszcze przed przerwą na listę strzelców wpisali się Wiktor Makowski i Michał Grabowski. Jednobramkowe prowadzenie gospodarzy utrzymało się do 65 minuty spotkania. Herbapolu nie zawiódł Marcin Stolarz, który w tym sezonie, seryjnie wpisuje się na listę strzelców. Gdy kilka minut później Lesiński wyprowadził swój zespół na prowadzenie, zaskoczeni obrotem sytuacji na boisku piłkarze Górnika, na chwilę stanęli.

Gościom udało się wykorzystać moment zawahania miejscowej drużyny raz jeszcze w 83 minucie meczu. W roli głównej ponownie wystąpił Marcin Stolarz. W doliczonym czasie gry bramkę zdobywa jeszcze Kuczma i zwycięstwo Herbapolu staje się faktem.

Górnik Nowe Miasto – Herbapol Stanowice 3:5 (2:1)
30’ Rosiński, 45’ Grabowski, 85’ Gębski – 42’ Makowski, 65’ 83’ Stolarz, 73’ Lesiński, 90+3’ Kuczma

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

A klasa: Gladiatorzy się nie poddają!

Będący w dołku piłkarze Włókniarza Głuszyca mają za sobą bardzo udany występ przeciwko Mineralnym. Podopieczni trenera Sławomira Kulika od początku meczu starali się narzucić rywalowi swój styl gry, co w dużej części się udało. Goście byli jednak zdeterminowani, żeby wygrać za wszelką cenę. W pierwszej połowie założony cel udało się […]