A klasa: 15-tka Górnika [FOTO]

Jakub Zima

Drużynie z Walimia sił wystarczyło na 45 minut. Później podopieczni trenera Marcina Domagały zagrali jak na jednostce treningowej i wygrali bardzo okazałym stosunkiem bramek.

Trudno mówić o meczach, w którym jedna drużyna grała, druga musiała na to patrzeć i niestety nie było to przyjemne doświadczenie. Pięć bramek do swojego konta dopisał Damian Chajewski. Trzy trafienia zaliczyli Mateusz Sobiesierski. Dwukrotnie bramkarza gości pokonali Piotr Krawczyk i Adam Niedźwiedzki. Do tego wszystkiego po golu zdobyli jeszcze Grudziński, Rosicki i Krzysztof Michalak.

Piętnaście trafień to w obecnym sezonie najwyższe zwycięstwo Górnika i jednocześnie najbardziej dotkliwa porażka zespołu z Walimia. Po tym spotkaniu biało-niebieskim do 100 zdobytych bramek brakuje już tylko 5 goli. Jeśli forma strzelecka zespołu się utrzyma to, stanie się to już w najbliższej kolejce.

Górnik Wałbrzych – KS Walim 15:0 (4:0)
2′ 37′ 66′ 85′ 87′ Chajewski, 23′ 73′ Krawczyk, 44′ 88′ Niedźwiedzki, 64′ 68′ 89′ Sobiesierski, 75′ Grudziński, 76′ Rosicki, 82′ K. Michalak

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

A klasa: Gladiatorzy wywożą komplet punktów z Dąbrowskiego [FOTO]

Spotkanie Czarnych z Włókniarzem miało wyrównany przebieg. Obie drużyny starały się przede wszystkim opanować środkową strefę boiska, skąd łatwiej byłoby wyprowadzać groźne ataki.  W pierwszych kilku minutach meczu groźniej było pod bramką gospodarzy, którzy raz po raz musieli odpierać ataki Włókniarza. Piłkarzom z Głuszycy w sytuacjach podbramkowych, brakowało jednak zimnej […]