A klasa: Gladiatorzy wywożą komplet punktów z Dąbrowskiego [FOTO]

Jakub Zima

Spotkanie Czarnych z Włókniarzem miało wyrównany przebieg. Obie drużyny starały się przede wszystkim opanować środkową strefę boiska, skąd łatwiej byłoby wyprowadzać groźne ataki. 

W pierwszych kilku minutach meczu groźniej było pod bramką gospodarzy, którzy raz po raz musieli odpierać ataki Włókniarza. Piłkarzom z Głuszycy w sytuacjach podbramkowych, brakowało jednak zimnej krwi. Niewykorzystane sytuacje zemściły się w 25 minucie. Jedną z wielu kontr na gola zamienił Betlej.

Jeszcze przed przerwą za sprawą Mateusza Chmielarza goście zdołali najpierw wyrównać, a później wyjść na prowadzenie. Tuż po przerwie wynik spotkania ustalił Mateusz Maciąg. Dzięki dobrej dyspozycji w polu karnym, Włókniarz wraca do domu z bardzo cennym kompletem punktów.

Czarni Wałbrzych – Włókniarz Głuszyca 1:3 (1:2)
25′ Betlej – 28′ 35′ Chmielarz, 48′ Maciąg

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

A klasa: Podgórze ratuje punkt w doliczonym czasie

Herbapol Plaza jest miejscem, w którym bardzo trudno o punkty. W jednym z poprzednich spotkań, piłkarze KP Podgórze przekonali się o tym bardzo boleśnie. Tym razem jednak, wydarzenia miały zgoła odmienny charakter. Gospodarze od pierwszej minuty próbowali narzucić swój styl gry, starając się szukać swobody pod bramką rywala. Swoich szans […]