08/03/2021

A klasa: Plany sparingowe Mineralnych

Piłkarze MKSu Szczawno Zdrój, podobnie jak i większość zespołów, przygotowania do rundy wiosennej rozpocznie dopiero po cofnięciu przez Rząd obostrzeń covidowych. Przygotowane zostały jednak plany gier sparingowych. 
– Do zajęć wrócimy na początku lutego. Po kilku dniach treningów, przyjdzie czas na pierwszy sparing, w którym rywalem będzie LZS Skalnik Czarny Bór.Ten mecz podopieczni Rafała Siczka zagrają 6/7 lutego w Wałbrzychu. Kolejne sparingi Mineralni będą grali praktycznie co tydzień, aż do 13 marca, gdzie rywalem będzie Mks Karolina Jaworzyna Śl. Ten mecz pierwotnie miał się odbyć 30 stycznia, jednak utrzymane obostrzenia z powodu COVID-19 sprawiły, że z drużyną z Jaworzyny-Śląskiej spotkamy się na zakończenie okresu przygotowawczego – informują przedstawiciele klubu z uzdrowiska.
Ostatecznie podopieczni trenera Rafała Siczka rozegrają łącznie 7 gier kontrolnych. Rywale będą zróżnicowani. Mineralni zagrają bowiem z drużynami występującymi między innymi w B klasie czy Lidze Okręgowej.
Pełna lista naszych sparingpartnerów poniżej:
6/7 luty – LZS Skalnik Czarny Bór (Wałbrzych)
13 luty – Zjednoczeni Żarów (Żarów)
20 luty – KS Zdrój Jedlina-Zdrój (Wałbrzych)
25 luty – MKS Victoria Świebodzice (Świebodzice)
27 luty – KKS Olimpia Kamienna Góra (Kamienna Góra)
6 marzec – Park Targoszyn (miejsce do ustalenia)
13 marzec – Mks Karolina Jaworzyna Śl (miejsce do ustalenia)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.