08/03/2021

Po trudnym spotkaniu, cieszą zdobyte punkty i pewna pozycja dająca prawo gry w dalszej fazie rywalizacji o awans do I ligi siatkówki kobiet. Co po meczu powiedziały siatkarki wałbrzyskiego Chełmca?

Tak spotkanie oceniła rozgrywająca Oliwia Łuszyńska.

Wygraną 3:0 zakończyłyśmy maraton meczów, który trwał od dwóch tygodni. Rywalki z Dąbrowy od początku postawiły twarde warunki jednak to nie przeszkodziło nam w osiągnięciu swojego celu. Dobra i mądra gra na siatce pozwoliła nam zamknąć spotkanie w trzech setach. Myślę, że w nerwowej końcówce szalę zwycięstwa na naszą stronę przechyliło doświadczenie oraz duch walki, który od początku sezonu pomógł nam wygrać już nie jeden mecz.

O trudach spotkania powiedziała nam również kapitan drużyny Aleksandra Małodobra.

Mecz z zespołem z Dąbrowy mimo wyniku 3:0 do najłatwiejszych nie należał. Dziewczyny bardzo odważnie spisywały się w polu zagrywki, co sprawiło nam dość duży kłopot. Byłyśmy odrzucone od siatki, przez co nasze rozegranie było dość czytelne i często akcje nie były kończone w pierwszym uderzeniu. Cieszymy się, ze 3 punktu zostały w Wałbrzychu, ale o tym meczu już zapominamy i od poniedziałku szykujemy się do meczu ze Świdnica.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.