Sportowy Wałbrzych

JEDYNY TAKI PORTAL W MIEŚCIE

Jak analizować mecze piłki nożnej na potrzeby zakładów

Jak analizować mecze piłki nożnej na potrzeby zakładów

Umiejętność obstawiania zakładów piłkarskich polega głównie na zarządzaniu pieniędzmi gracza i umiejętności wykrywania wartości. Aby zobaczyć wartość w meczach piłki nożnej, musisz być w stanie poprawnie ocenić dane, które masz pod ręką. Jeśli chciałbyś uzyskać dodatkowe dochody, odwiedź stronę https://www.10najlepszekasyna.pl/bitcoin-casino/. Idealny dla każdego gracza.

Oprawy meczowe

Spójrz na listy spotkań poszczególnych drużyn z wyprzedzeniem, ponieważ zespoły często osiągają gorsze lub lepsze wyniki w stosunku do niektórych drużyn w określonych porach sezonu. Jeśli drużyna na dole planuje rozegrać kolejne trzy mecze z czterema najlepszymi drużynami, często dochodzi do co najmniej jednego remisu. Spójrz, kiedy zespoły mogą mieć łatwy lub trudny miesiąc – kiedy najlepsze zespoły (i zespoły najniższe) grają ze sobą.

Liczba meczów rozgrywanych przez najlepsze zespoły w ciągu sezonu może prowadzić do „zatorów” lub „kumulacji” – ma to miejsce, gdy zespoły muszą rozegrać wiele meczów w krótkim czasie. Narzeka na to wielu menedżerów prowadzących odnoszące sukcesy zespoły. Często będą odpoczywać kluczowych graczy i grać młodymi graczami z niewielkim doświadczeniem przeciwko słabszym drużynom z zaskakującymi wynikami.

Zespoły często wypadają poniżej swoich najlepszych wyników w meczach ligowych po meczach Ligi Mistrzów.

Kluczowi gracze

Pomyśl o kluczowych graczach w wielu zespołach, a nie tylko o najlepszych. Jeśli grasz w fantastyczny futbol, to wiesz także o graczach z innych drużyn – obrońcach, którzy wykonują rzuty wolne i rzuty karne. Pomocnicy, którzy uzyskują wiele asyst, ale wydają się nigdy nie strzelać gola. Gracze, którzy są rezerwowane w każdym meczu.

 

Przyznane kary

Niektórzy kibice twierdzą, że ich drużyna nigdy nie otrzymuje kar lub że drużyny przeciwne zawsze je otrzymują lub że drużyna gości nigdy nie otrzymuje kar na niektórych stadionach. Sprawdź statystyki dla różnych drużyn.

Drużyny atakujące z większym prawdopodobieństwem wygrywają kary niż drużyny defensywne, a drużyny atakującej są bardziej skłonne do rezygnacji z kar niż drużyny defensywne (dzieje się tak dlatego, że gracze atakujący nie są dobrzy w obronie lub odbiorze, podczas gdy drużyny defensywne są przeszkolone, aby nie tracić kar).

 

Statystyka

Sprawdź informacje o grach „Derby” i „Fierce Opponents”. Mecze Derby to mecze między dwoma zespołami z tego samego miasta, a mecze Bitter Rivals mają miejsce, jeśli obie drużyny mają historię rywalizacji, więc często dobrym pomysłem jest sprawdzenie rekordu twarzą w twarz – czyli osobne statystyki dotyczące liczby zwycięstw / przegrane i remisy między dwoma zespołami od czasu powstania obu klubów.

Takie mecze są zazwyczaj niezwykle ekscytujące, więc często zobaczysz więcej żółtych i czerwonych kartek, a także przyznanych i zapisanych kar.

Zespoły „bogey” – są to zespoły, które z jakiegoś magicznego powodu często przegrywają lub nie osiągają wyniku przeciwko jednej konkretnej drużynie rok po roku, sezon po sezonie – często w dramatycznych sytuacjach, mimo że może istnieć ogromna różnica między ligami drużyn pozycje – nowoczesnym przykładem jest Crystal Palace, który obecnie jest „bogey” Liverpoolu. Zapytaj znajomych i sprawdź poprzednie wyniki, aby zidentyfikować zespół straszaków w różnych klubach!

Wygrane, przegrane i remisy – sprawdź najdłuższe serie wygranych, przegranych i remisów, aby wybrać, kiedy dana drużyna będzie miała największe szanse. Jeśli drużyna remisuje 4 mecze z rzędu, a najdłuższy remis to 5, jest bardzo mało prawdopodobne, że passa się utrzyma. Jeśli drużyna remisuje 4 mecze z rzędu, a najdłuższy remis to 5, należy unikać stawiania zakładów.

Pogoda

Pomyśl o sezonie (zima / lato), miejscu i czasie gry. W drużynach często występują zawodnicy z całego świata – a niektórym z nich często trudno przyzwyczaić się do klimatu lub pogody kraju, w którym grają. Brazylijczycy i Hiszpanie nie lubią grać w północno-wschodniej Anglii we wtorkowy wieczór grudnia, podczas gdy Anglikom trudno jest grać przy 30 stopniach w słoneczne majowe popołudnie. Brazylijczycy i Hiszpanie nie chcieliby grać w północno-wschodniej Anglii we wtorkowy wieczór grudnia, podczas gdy Anglikom trudno jest grać przy 30 stopniach w słoneczne majowe popołudnie.

 

Wniosek

Przewidywanie wyniku meczu piłkarskiego, wyniku, strzelca, liczby rzutów rożnych itp. Nie jest możliwe przy użyciu tylko jednej informacji. Aby znaleźć przewagę i wartość, zbadaj wiele rzeczy, takich jak powyżej, na stronie internetowej, w gazecie itp. I wyobraź sobie scenariusz meczu, który próbujesz postawić.


materiał sponsorowany