Sportowy Wałbrzych

JEDYNY TAKI PORTAL W MIEŚCIE

Pięć najlepszych strategii w zakładach sportowych przy minimalnym ryzyku

Pięć najlepszych strategii w zakładach sportowych przy minimalnym ryzyku

Pięć najlepszych strategii w zakładach sportowych przy minimalnym ryzyku

Jeśli masz dość pogoni za fatalnym zwycięstwem, łącząc baterie o zwariowanych rozmiarach, dołącz do klubu. Nie jesteś sam. Ale zamiast się podawać, dlazego nie nauczyć sę jednej z tych strategii handlu piłką nożną? Możesz spróbować obstawiać z naszym bezpłatnym przewodnikiem. W 2021 roku mamy szczęście, że świat piłki nożnej jest na wyciągnięcie ręki. W rezultacie obstawianie sportów, które kochamy, nigdy nie było łatwiejsze, ale większość graczy nadal marnuje swoje pieniądze. Byłem tam. Uwierz mi. Nie bój się, ponieważ przez lata przeprowadziłem wiele badań, aby obejść ten system, a tutaj przedstawię Ci pięć najlepszych strategii zakładów piłkarskih, które pomogą Ci osągnąć zysk.

Czym strategie handlu piłkarskiego różnią się od zwykłych zakładów?

Główna różnica między zwykłym graczem a strategią handlową polega po prostu na tym, że podejście strategiczne ma tendencję do przestrzegania sekwencyjnego zestawu reguł, które są szczegółowo opisane na stronie casinoonline777.pl. Takie podejście zazwyczaj nie zmusza Cię do jednorazowego wynagrodzenia, ale w dłuższei perspektywe powineneś wygrywać bardziej konsekwentnie. Przynajmniej taka jest logika. Oczywiście możesz przeczytać to myślenie: „Przestrzegałem tych samych zasad”. Może tak, może miałeś strategię. Nie martw się, mamy jedne z najlepszych i najbardziej niezawodnych strategii handlu piłką nożną, na które możesz zwrócić uwagę – i jedną, której należy unikać!

Goliath Betts

Czy zakłady na Goliath gwarantują, że zarobisz pieniądze? Nie, ale Twoje szanse na zysk są znacznie większe. Tradycyjnie obstawianie Goliata opiera się na ośmiu typach – nazwijmy to wygranymi ośmioma drużynami. Zazwyczaj w tym scenariuszu otrzymujesz osiem razy więcej akumulacji, ale w przypadku opcji Goliath Twój zakład jest podzielony na 247 różnych wyników. Te 247 opcji obejmują wszystkie możliwe kombinacje, od podwojenia do ośmiokrotnej wygranej. Twój zakład jest pomnożony, więc zakład za 10 pensów kosztuje 24,70 £. Mimo że jest to dramatyczny wzrost stawki, tylko dwa wybory przyniosą Ci jakąś wypłatę (niekoniecznie zysk), nawet jeśli sześć z ośmiu wyborów było błędnych. Im częściej dokonujesz właściwych wyborów, tym więcej wygrywasz, a zyski mogą być ogromne. To ostatnia kwestia, dlaczego Twoja wiedza i badania piłkarskie są nadal ważne.

Stawki arbitrażowe

Prawdopodobnie słyszałeś o zakładach arbitrażowych, ale prawdopodobnie nigdy nie uważałeś ich za wykonalne. Zapewniam, że jest to całkiem wykonalne. Uzyskasz zysk w jak najkrótszym czasie. Wszystkie zakłady arbitrażowe mają na celu wykorzystanie różnicy w kursach różnych bukmacherów. Każdy bukmacher stosuje własne podejście statystyczne do określania kursów na wydarzenie. W rezultacie czasem trafisz na gry, w których oba wyniki mierzone są w taki sposób, aby obiecywały zysk – niezależnie od tego, kto wygra. Rzućmy okiem na przykład remisu bez zakładu z nadchodzących meczów League One przy użyciu formatu dziesiętnych kursów.

Stosowanie podwyżek cen

Prawie każdy bukmacher online codziennie oferuje swoim klientom wyższe kursy. 99% graczy, którzy obstawiają zakład, właśnie to robi, obstawia w nadziei na wygraną po wyższej cenie. Pozostały 1% wie, jak wykorzystać te oferty do generowania dodatnich zysków. Wiemy, że różni bukmacherzy różnie oceniają wydarzenia, co może zapewnić własne możliwości, w których możesz pokryć wszystkie wyniki, aby wygrać. Stawki te nie są wolne od ryzyka, chociaż konta mogą być ograniczone i prawdopodobnie zamknięte. Podwyżki cen mogą czasami oznaczać tę samą szansę, ale bez ryzyka reperkusji konta. Powodem jest to, że bukmacherzy chcą, abyś wykorzystał ich zwiększone kursy. Metoda tej strategii polega na „odwróceniu” zakładu przy wyższych kursach, a następnie udaniu się w inne miejsce, aby pokryć inne możliwe wyniki; z reguły odbywa się to za pośrednictwem giełdy zakładów, a zwłaszcza za pomocą zakładu PONOWNIE. Z wyjątkiem zmian kursów i problemów z płynnością, ta strategia dotyczy bankowości; jednak wydajność jest zwykle niższa.

Strategie obstawiania przeciwko zakładom

Właśnie dotknęliśmy stawek w porównaniu ze stawkami powyżej. Zasadniczo jest to po prostu sposób na powiedzenie „to się nie wydarzy”, a nie tradycyjne podejście do zakładów typu „to się stanie”. Jednak logika obstawiania zakładów sprawia, że ​​jest to możliwe i to właśnie robi wielu graczy. Omówimy dwa przykłady wykorzystania obstawiania i obstawiania jako strategii. Pierwsza ma na celu wystawianie prawidłowych ocen. Powszechnie wiadomo, że przewidywanie dokładnego wyniku meczu piłkarskiego jest jednym z najtrudniejszych do wygrania zakładów. Kiedy ten samorodek jest mocno zakotwiczony w twojej głowie, obstawianie kontra obstawianie pozwala ci powiedzieć: „To nie będzie właściwy wynik”. Oczywiście w każdym meczu jest wiele punktów do zdobycia, co oznacza, że ​​możesz postawić wiele zakładów PRO w tym samym czasie. Jedynym sposobem na niepowodzenie jest fakt, że jeden z twoich śladów zostanie usunięty jako poprawny.

Wyniki

Niestety, ten plan nie zmieni w magiczny sposób przegrywającego gracza w gracza o wysokich dochodach ani nie zmniejszy potrzeby ciężkiej pracy, uczenia się formy, poświęcenia, skupienia i cierpliwości, ale proszę mi zaufać, gdy powiem, że te atrybuty stają się łatwiejsze do utrzymania, gdy bank stawek regularnie rośnie.


materiał sponsorowany