Victoria lepsza od Zdroju

Derby w Lidze Okręgowej, na które czekaliśmy bardzo długo. Obie drużyny zapowiadały grę o zwycięstwo. Obie stworzyły sobie kilka sytuacji, ale jedynego gola zdobył Daniel Borowiec i była to podwójna radość. Wychowanek Victorii zaliczył pierwsze trafienie w rozgrywkach seniorskich.

Każdy, kto tego dnia postanowił spędzić popołudnie na stadionie, mógł obejrzeć mecz, który do końca trzymał w napięciu. Obie drużyny grały ambitnie, szukając swoich szans pod bramką rywala, ale nawet jeśli któremuś z zawodników udało się dojść do czystej pozycji strzeleckiej, między słupkami radzili sobie obaj bramkarze.

Górnik rozbity przez Orła

Po pierwszych 45 minutach mieliśmy bezbramkowy remis. Kilka minut motywacji w szatni i na drugą połowę zawodnicy wychodzili podwójnie zmotywowani. Niemal natychmiast doczekaliśmy się efektu. Bramkę dla gospodarzy zdobył Daniel Borowiec. Prowadzenie Victorii dodało zespołowi skrzydeł. Stosunkowo szybko podopieczni trenera Gandery mogli podwyższyć rezultat. Gola jednak nie było, a że bezbłędny występ zaliczył też Marcin Jaskółowski, gościom również nie udało się zmienić rezultatu.

-Pierwszy zespół pokonał na własnym boisku Zdrój Jedlinę Zdrój 1:0. Zwycięską bramkę, pierwszą w seniorskiej karierze, strzelił nasz wychowanek Daniel Borowiec. To kolejne ważne trzy punkty, które powinny dać naszym zawodnikom pewność gry w kolejnych spotkaniach cieszą się przedstawiciele klubu ze Świebodzic

Victoria Świebodzice – Zdrój Jedlina Zdrój 1:0 (0:0)
1:0 – 48’ Daniel Borowiec