Sportowy Wałbrzych

JEDYNY TAKI PORTAL W MIEŚCIE

Panowie też wygrali

Wałbrzyscy siatkarze przyzwyczaili nas i do wygranych i do pięciosetowych pojedynków. Nie inaczej było i tym razem. Czarni Rząśnia okazali się wyjątkowo trudnym do pokonania rywalem.

  Lubi kontakt z ludźmi i siatkówkę

Zaczęło się od wysokiej wygranej w pierwszym secie. Doskonała gra i dobry wynik pozwalało sądzić, że w kolejnych partiach będzie równie łatwo. Gospodarze jednak podnieśli poprzeczkę wysoko. Czarnym dobrze działało przyjęcie i zagrywka. Wszystko razem przyniosło wygraną w dwóch kolejnych partiach.

Chełmiec na szczęście nie złożył broni. Nastąpiło przebudzenie mocy i wygrana do 20. Oznaczało to, że o zwycięstwie w meczu decydować będzie tie-break. W nim zespół Fabiana Kurzawińskiego stanął na wysokości zadania.

Kochamy tie-breaki vol. 3 – zwłaszcza zwycięskie. Pierwsza wyjazdowa wygrana stała się faktem, z trudnego terenu wywozimy 2 punkty. Wygrywamy z LKS Czarni Rząśnia 3:2 (25:15, 17:25, 21:25, 25:20, 18:16), a pyszną statuetkę dla najlepszego zawodnika meczu zgarnął Jarosław „Weteran” Pizuński – pisali na swoim koncie przedstawiciele klubu z Wałbrzycha.

Czarni Rząśnia – KPS Chełmiec Wałbrzych 2:3 (15:25|25:17|25:21|20:25|10:15)

P