Sportowy Wałbrzych

JEDYNY TAKI PORTAL W MIEŚCIE

Jedna bramka wystarczyła

Po porażce w Dziećmorowicach podopiecznym trenera Marcina Gryki zależało na zdobyciu kompletu punktów. Do osiągnięcia celu wystarczyła jedna bramka.

  SP 50 Wrocław wygrywa finał dolnośląski
Już pierwsza akcja przyniosła nam prowadzenie. Wydawało się, że kolejne gole będą kwestią czasu, ale goście szybko otrząsnęli się i próbowali wyrównać. MKS miał przewagę optyczną, ale nasza drużyna nie pozwoliła rywalom na zdobycie bramki. I to my pod koniec tej połowy mieliśmy dwie znakomite sytuacje, których jednak nie potrafiliśmy wykorzystać. W drugiej połowie zobaczyliśmy już bardzo dobrą grę naszej drużyny, która walczyła o każdy centymetr boiska. Stworzyliśmy sobie wiele sytuacji by podwyższyć prowadzenie.
Na pochwałę zasłużyła cała drużyna, która bardzo chciała zrehabilitować się za zeszłotygodniową wpadkę w Dziećmorowicach. Jednak szczególne słowa uznania należy dziś oddać Kamilowi Tobiaszowi, który ponad pół godziny grał z rozciętą głową i był perfekcyjny w obronie i ataku. Dziękujemy też Norbertowi Machowskiemu, który po kilkuletniej przerwie stanął między słupkami i pomógł drużynie zachować czyste konto – czytamy na klubowym profilu mediów społecznościowych klubu z Witkowa.
22 paź 2022-15:30
Do przerwy: 1-0
Iskra Witków Śląski
1
MKS Szczawno-Zdrój
0
Koniec meczu
P