Sportowy Wałbrzych

JEDYNY TAKI PORTAL W MIEŚCIE

Mariusz Fedycki chce posmakować 4 ligi

W Górniku na Mariusza Fedyckiego wszyscy zawsze mogli liczyć. Teraz zawodnik liczy na to, że spróbuje swoich sił w Dolnośląskiej 4 Lidze. Doświadczony obrońca zostaje na kolejny sezon.

  SP 50 Wrocław wygrywa finał dolnośląski
Pierwszy do pochwalenia kolegów z drużyny. Pierwszy do wprowadzenia nowych osób do zespołu. Pierwszy do pomocy. Maniek ma w sobie coś, co sprawia, że potrafi dogadać się z absolutnie każdym – niezależnie od wieku. Wie, co i kiedy powiedzieć. Do tego jest najbardziej pomocną i koleżeńską osobą, jaką miałem okazję poznać. Absolutnie zawsze można na niego liczyć – na każdej płaszczyźnie. Na treningach daje przykład swoim zaangażowaniem i ciężką pracą. Na boisku potrafi odnaleźć się w każdej sytuacji, na każdej pozycji. Niejednokrotnie pokazał swoje umiejętności w sytuacjach trudnych i niezwykle stresujących. Jest niezwykle opanowany. Działa pobudzająco na kolegów. Drużyna bez niego nie byłaby taka sama – chwali Mariusza trener zespołu.
Prezes o zawodniku również wypowiada się ciepło.
Maniuś jest 100% zawodnikiem. Wzorem dla młodych kolegów na boisku i poza nim. Skromność, pokora, lojalność wobec klubu to coś czego młodzi, nabierający dopiero doświadczenia zawodnicy powinni się od niego uczyć. Osobiście głęboko wierzę, że to przyszły trener, kierownik drużyny, a może i dyrektor klubowy.
P