22/01/2021

Kolejne warsztaty Parelli Natural Horsemanship w Lubiechowie

SONY DSC

Już 8 września w Stajni Lubiechów odbędą się kolejne warsztaty Parelli Natural Horsemanship (PNH). Będzie w nich też uczestniczyć Liwia Misztal, zwyciężczyni ostatnich Mistrzostw Młodych Jeźdźców w kategorii ujeżdżenia.

Zapraszamy serdecznie do udziału w zajęciach, w czasie których uczestnicy będą mogli wysłuchać niezwykle interesującego wykładu o koniobowości – osobowości koni – i wnioskach płynących z tego dla treningu.

3 thoughts on “Kolejne warsztaty Parelli Natural Horsemanship w Lubiechowie

 1. Bardzo serdecznie zapraszam na warsztaty z Julia Opawska. Sa zawsze na bardzo wysokim poziomie i Julia poswieca uwage wszystkim uczestnikom – sluchacze tez nie siedza bezczynnie. Praca z ziemi, konia mozna wypozyczyc na miejscu!
  A zaczyna sie wszystko juz 7.09 — PNH poziom 1, 8.09 – wyklad o koniobowosci a 9.09 poczatek zajec na poziomie 2 PNH.
  Kontakt przez Stajnie Lubiechow! Przybywajcie licznie!

 2. Serdecznie zapraszam na warsztaty z Julia Opawska. Są zawsze na bardzo wysokim poziomie a Julia poświecą wszystkim uwagę. Słuchacze też nie próżnują.
  Warsztaty zaczynają się 7 września – Parelli – poziom 1, potem w sobotę wykład o koniobowości a w niedzielę wprowadzenie do poziomu 2.
  Przybywajcie licznie!> Bedzie praca z ziemi!

 3. Brałam udział we wczesniejszej edycji szkoleń- swietna inicjatywa! Miła atmosfera, wiele przydatnej wiedzy i doświadczenie na nowo rzeczy z pozoru prostych, ale niezwykle ważnych w treningu z punktu widzenia samego konia, który sam się “pcha” do “zabawy” z człowiekiem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.