05/03/2021

A klasa: Zapowiedź trzynastej kolejki

Minęło kilka dni i czas wkroczyć w kolejną, już trzynastą odsłonę rozgrywek wałbrzyskiej Serie A. Pojedynek team’u Rzeczyckiego z team’em Ogrodnika, starcie Zagłębia z Włókniarzem czy walka Herbapolu z Podgórzem może wstrząsnąć światem A klasy.

Hitem kolejki zapowiada się pojedynek drużyny KS Walim z Iskrą Witków. Pilkarze z malowniczego Walimia wracają po solidnych wygranych pod Wielką Sowę, gdzie pragną mocno przywitać Iskrę. Czy Bartek Ogrodnik znajdzie sposób na pokonanie wojska Rzeczyckiego?

A klasa: Team Rzeczycki vs Team Ogrodnik

Sudety Dziećmorowice napisaly historię pokonują aż 6:0 Górnika Wałbrzych. Teraz zespół wyrusza do Słotwiny, która na swoim boisku nie ułatwia drogi do zwycięstwa przeciwnikom. Czy Michał Wądołowski i Piotr Osiecki wespół z kolegami rozpracują linię obrony Słotwiny?

Sporo pytań nasuwa nam się w rytm trzynastej kolejki. Kolizja dwóch Unii – Bogaczowice oraz Jaroszów ukazać może wiele. Nastawiamy się na ofensywne starcie, w którym wynik może być niepewny do ostatniej minuty meczu.

Zagłębie Wałbrzych na Arenie Dąbrowskiego podejmie Włókniarza Głuszyca. Zapowiada się kilka widowiskowych walk one vs one. Gladiatorzy z Głuszycy próbują ustabilizować swoje rezultaty w tym sezonie. Jednak tym razem mają przed sobą odbudowane Zagłębie trenera Marka Carewicza.

A klasa: Zagłębie vs Włókniarz

Górnik II Wałbrzych po porażce w Dziećmorowicach zagra na Ratuszowej. Darbor uległ ostatnio Expressowi ze Stanowic, choć wcześniej pierwszy raz i to okazale zwyciężył w tym sezonie z Podgórzem Wałbrzych. Co ciekawe zremisowali również z Czarnymi oraz Zagłębiem. Drużyny z Wałbrzycha leżą Darborowi zarówno na swoim terenie, jak i na wyjeździe.

Herbapol Stanowice idzie jak burza. Od ośmiu kolejek piłkarze regularnie punktują, a teraz zagrają przed własną publiką z mającym ostatnimi czasy problemy Podgórzem Wałbrzych. Transmisja tego spotkania na naszej stronie facebook już w niedzielę!

Transmisja: Herbapol Stanowice vs Podgórze Wałbrzych

Czarni z kolei nie mają łatwej przeprawy. Mecz z liderem w Lubawce może sprowokować Krzysztofa Musiała do wielu ofensywnych sytuacji. Z drugiej strony Czarni lubią znajdować sposoby na utrzymanie bądź wyrównanie wyniku spotkania.

Górnik Nowe Miasto poszukuje stabilizacji. Za pewne druzyna pragnie wypaść o wiele lepiej niż w przeganym meczu z KS Walim na własnym boisku. Tym razem mają przed sobą Victorię, która ostatnio w Świebodzicach urządiła festiwal strzelecki. Czy ofensywna forma ekipy zostanie utrzymana?

Kto w trzynastej kolejce wałbrzyskiej Serie A zgarnie punkty? Jak wyglądać po tej rozgrywce będzie tabela? Poczekajmy do zakończenia niedzielnych zmagań.

Wszystkie mecze rozegrane zostaną w niedzielę (04.11.18).

Zagłębie Wałbrzych vs Włókniarz Głuszyca – 11:00

Błękitni Słotwina vs Sudety Dziećmorowice – 11:00

Górnik II Wałbrzych vs Darbor Bolesławice – 11:00

Unia Bogaczowice vs Unia Jaroszów – 13:00

Herbapol Stanowice vs Podgórze Wałbrzych – 14:00 – Transmisja

KS Walim vs Iskra Witków – 14:00

Orzeł Lubawka vs Czarni Wałbrzych – 14:00

Górnik Nowe Miasto Wałbrzych vs Victoria Świebodzice – 14:00

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.