27/01/2021

W dobie korony sukcesy cieszą szczególnie 

Zdarzają się takie chwile, o których długo będziemy pamiętać. W ostatnią sobotę, żyliśmy nie tylko lokalnymi wydarzeniami, ale też pojedynkiem Igi Świątek w finale Rolland Garos. Czekaliśmy na mecz Polski z Włochami w Lidze Narodów. Wszystko w dobie koronawirusa.

Iga swój mecz wygrała pewnie i pomimo braku centralnego szkolenia w tenisie ziemnym, udało się zawodniczce osiągnąć życiowy sukces już w wieku 19 lat. BRAWO! To pokazuje, że mamy utalentowaną młodzież, która jeśli tylko pozwoli się jej pracować według aktualnych trendów, ma szanse wybić się na szczyt.

Polacy z Włochami zagrali nieźle. Bardzo podobali mi się Moder i Walukiewicz. CI nieco starsi, ale wciąż młodsi od Lewego też pokazali, że potrafią się dopasować. Jóźwiak, Kędziora. Pozytywnie mnie to zaskoczyło. Tylko wynik z dużym niedosytem.

W Wałbrzychu przegrały siatkarki, wygrali koszykarze. Górnik zmiażdżył Podgórze, choć zaczęło się od 120 sekund sensacji. Nowe Miasto zagrało w siatkówkę z Sudetami. Zagłębie przegrało w Walimiu. Działo się dużo. Każdy mecz zaskakiwał. Wynik odzwierciedlał boiskowe wydarzenia. Oby tak było i w kolejnym tygodniu i kolejnym. Oby na szczycie listy z sukcesami znalazła się również pozycja: Wygraliśmy z COViD-19.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.