Siatkarze zainaugurują sezon

Odliczamy praktycznie ostatnie dni do startu rozgrywek II ligi, w której rywalizować będą siatkarze Aqua Zdrój Volleyball Team Wałbrzych. Zespół jest w pełni gotowy by zmierzyć się z MKS Ikar Legnica.

Inauguracja zapowiada się ciekawie. Podopieczni trenera Janusza Bułkowskiego powalczą na wyjeździe o pierwsze punkty w II lidze. Zwycięska seria ostatnich sparingów dobrze nastraja drużynę oraz kibiców do pierwszej potyczki.

Co ciekawe drużyna z Legnicy debiutuje w II lidze z racji wykupienia miejsca dzięki zaproszeniu PZPS. W zeszłym sezonie team uplasował się na piątym miejscu w klasyfikacji III ligi dolnośląskiej.

Inauguracja startuje w najbliższą niedzielę (30.09.18) o godzinie 17:00 w hali przy ul. Wierzyńskiego 1 w Legnicy.

W drugiej kolejce (06.10.18) team Aqua zaprezentuje się przed własną publiką w Hali Widowiskowo-Sportowej Aqua Zdrój podejmując doskonale znany nam już SPS Chrobry Głogów.

Raz jeszcze prezentujemy wszystkie wyniki gier kontrolnych siatkarzy z Wałbrzycha.

Pierwszy test siatkarzy za nami

Siatkarze Aqua-Zdroju pokonali Chrobrego

Siatkarze zagrali w turnieju

Rewanżowy, zwycięski sparing siatkarzy

Siatkarze Aqua Zdrój znów na plus

Siatkarska niedziela dla Aqua

 

Fot. Aneta Serafin

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Wolny weekend dla Bielawianki

Z racji nieparzystej liczby drużyn rywalizujących w kobiecej II lidze śląskiej najbliższą kolejkę UKS Bielawianka Bielawa będzie pauzować. Dziewczyny z Bielawy – po bezbramkowym, wyjazdowym remisie z Jaskółkami Chorzów – najbliższy weekend będą odpoczywać. Zespół aktualnie piastuje czwartą pozycję w tabeli II ligi z dorobkiem ośmiu punktów. Najbliższy mecz Bielawianki […]